Jersey, St Brelade´s

Ostrov Jersey je najväčší z Normandských ostrovov, malej kolekcie britských ostrovov, nachádzajúcej sa medzi Francúzskom a Veľkou Britániou. Je populárnou turistickou destináciou pre návštevníkov všetkých vekových kategórií vďaka svojej nádhernej scenérii, svojim niekoľko kilometrov dlhým, čistým piesočným plážam, členitému pobrežiu a zelenej krajine. Ostrov ponúka širokú škálu outdoorových aktivít pre voľný čas, od malebných pobrežných prechádzok po rôzne vodné športy.

Jersey sa stal jedným z popredných svetových offshore finančných centier, čo dodáva ostrovu sofistikovanú medzinárodnú atmosféru. V Jersey sa nachádza spolu 6 golfových ihrísk.

Naša partnerská škola St Brelade´s college bola založená Donaldom Brownom v roku 1978. Jeho cieľom bolo vytvoriť anglickú jazykovú školu, ktorá by poskytovala kvalitné kurzy angličtiny pre zahraničných študentov v krásnom prostredí Jersey. Jazyková škola je teraz pod vedením jeho syna, Sida Browna. Poskytuje profesionálne služby v priateľskej a príjemnej atmosfére. Škola je akreditovaná British Council a je členom English UK (popredná svetová asociácia združujúca jazykové školy). To zaisťuje, že škola ponúka stále vysoký štandard výučby. Naši učitelia pri vyučovaní využívajú najnovšie trendy a vyučovacie metódy a úzko spolupracujú, čo im umožňuje zdieľať rovnaké učebné ciele a poskytnúť študentom pútavé lekcie. Škola sa nachádza kúsok od malebného prístavu dediny St Aubin, študenti majú priamy prístup k rôznej miestnej občianskej vybavenosti, ako je supermarket, banka a pošta, taktiež je tu veľa hotelov a reštaurácií. Jazyková škola sa nachádza desať minút jazdy od letiska a hlavného mesta St Helier.

Dĺžka trvania pobytu: min. 1 týždeň

Dĺžka lekcie: 45 minút

Veľkosť triedy: max. 9 študentov

Požiadavky: základná až pokročilá úroveň anglického jazyka

Vyučovanie: pondelok – piatok

 

TYPY KURZOV: 

General English – 20 skupinových lekcií týždenne všeobecnej angličtiny

Intensive English – 30 skupinových lekcií týždenne všeobecnej angličtiny

Business English – 20 skupinových lekcií týždenne všeobecnej angličtiny + 10 miniskupinových lekcií týždenne obchodnej angličtiny

Gneneral English + GOLF COURS – 20 skupinových lekcií týždenne všeobecnej angličtiny + 3, 5 individuálnych  hodin golfu týždenne  s PGA profesionálnym trénerom

Gneneral English + Intensive GOLF COURS – 20 skupinových lekcií týždenne všeobecnej angličtiny + 7 individuálnych  hodin golfu týždenne  s PGA profesionálnym trénerom

 

Ubytovanie si môžete vybrať medzi britskou hostiteľskou rodinou alebo rezidenciou. Na požiadanie Vám vieme zabezpečiť ubytovanie v hoteli.

Rodina:  jednoposteľová izba s plnou penziou (rodina, single, FB). Raňajky a večere sú podávané v rodine, obed je balený.

Rezidencia:  jednoposteľová izba s raňajkami s možnosťou využívania kuchyne. Rezidencia je krásna historická budova  je z roku 1690 a od školy je vzdialená 5 minút pešo. V okolí sa nachádza veľa pubov a reštaurácií. Odporúčame pre samostatných a nezávislých študentov, ktorí uprednostňujú výhodnú polohu s vlastnou kúpeľňou. V každej izbe je bezplatná WiFi a bežné kúrenie ráno a večer. Dodatočné kúrenie je za príplatok 5,- GBP / týždeň. Väčšina izieb má výhľad na more.

Minimálny vek: 18 rokov

Minimálny vek pre Business cours: 21 rokov

Termín nástupu: každý pondelok

Dĺžka kurzu: minimálne 2 týždne

Pobyty sú od nedele do soboty.

Naša škola ponúka organizovaný program týždenných aktivít, ktoré sú pripravené tak, aby vám pomohli stretnúť iných študentov, nájsť si nových priateľov, zlepšovať vašu jazykovú úroveň aj keď nie ste na lekciách, spoznať miestnu kultúru a hlavne – baviť sa!

Po vyučovaní a cez víkend sa vyberieme na výlet či exkurzie, večer nás zase čaká spoločná večera, posedenie v pube, biliard, bowling, či párty .

Cestovné poistenie zabezpečujeme v spolupráci s Európskou cestovnou poisťovňou. Toto poistenie môže v prípade záujmu zahŕňať aj poistenie storno poplatku.
Poistenie si môžete zakúpiť priamo na našej stránke: Poistenie.

Radi vám zabezpečíme dopravu (letenky, cestovné lístky) ako aj transfer z letiska do miesta ubytovania a späť.
Letenky si môžete zakúpiť aj sami priamo na našej stránke: Letenky.

GoStudy jersey-5
GoStudy jersey-6
GoStudy jersey-7

Facebook

Twitter

Google Plus