Bournemouth, Bright School

Bournemouth je najväčším a jedným z najobľúbenejších miest cestovného ruchu, priemyslu a obchodu v oblasti Dorset, ktorá sa nachádza na juhozápade Anglicka. Mesto je perlou južnej časti anglického pobrežia, kde ročne zavítajú milióny turistov s cieľom oddychu, načerpania nových síl a športového vyžitia. Jedným z najväčších lákadiel sú udržiavané pláže s rozsiahlymi ubytovacími komplexmi. Možnosti venovať sa rozličným vodným športom a rekreačným aktivitám, príjemná klíma a príležitosť vybrať sa do zaujímavých miest ako Londýn, Brighton, Hastings, sú pre Britov i cudzincov na nezaplatenie. Okrem leňošenia na pláži a kúpania sa v mori ponúka Bournemouth mnoho ďalších atrakcií.

Naša anglická škola v Bournemouth, Bright School of English, sa nachádza priamo v centre tohto mesta, ktoré návštevníci považujú za najlepšie na život v Anglicku a za štvrté najlepšie v Európe! Každá učebňa je plne vybavená na vyučovanie angličtiny. Bohatý spoločenský program znamená pre študentov pravidelné výlety, grilovanie alebo večerný program. Naše kurzy poskytujú študentom viac príležitostí aktívne používať jazyk pomocou čítania, písania, rozprávania a počúvania. Pomáhame študentom vytvárať slovnú zásobu, zlepšiť funkčné jazykové zručnosti a gramatiku, čím im pomôžeme zvýšiť ich úroveň, sebavedomie a presnosť.

Trvanie kurzu: min. 1 týždeň
Dĺžka lekcie: 60 minút
Minimálna vstupná jazyková úroveň: základná
Zameranie kurzu: všeobecné
Veľkosť triedy: v lete 10 – 12 študentov v skupine (v zime je priemer 8)
Vyučovanie: pondelok – piatok

Na výber máte z nasledovných typov kurzov:

General English 15 – 15 skupinových lekcií všeobecnej angličtiny
General English 20 – 20 skupinových lekcií všeobecnej angličtiny
General English + príprava na certifikáciu 15 skupinových lekcií všeobecnej angličtiny + 5 prípravných lekcií na cambridge skúšku
General English + Career English – 15 skupinových lekcií všeobecnej angličtiny + 5 kariérnych prípravných lekcií
General English + Business English – 15 skupinových lekcií všeobecnej angličtiny + 5 odborných lekcií

Pri jazykovom pobyte v Bournemout  môžete bývať v britskej hostiteľskej rodine alebo v študentskej rezidencii. Škola je nápomocná pri vyhľadaní ubytovania v privátnych domoch (bytoch), samostatných rezidenciách alebo hoteloch. V prípade záujmu o tento týp ubytvanie nás kontaktujte s vašou požiadavkou.

Rodina –  jedno alebo dvojposteľová izba s polpenziou. Minimálny vek 16 rokov.

Rezidencia – nachádza sa  v centre Bournemout a je vzdialená len 4 minúty od školy.  Je moderne vybavená, vrátane bazénu či študentskej herne, TV so satelitom a WiFi. Študenti sú ubytovaní v jednoposteľových  izbách  s vlastným sociálnym zariadením. K dispozícii je plne vybavená kuchynka pre 5 osôb. Dostupné ubytovanie v rezidencii je len v letných mesiacoch júl a august. Minimálny vek 18 rokov.

Minimálny vek: 16 rokov (študenti vo veku 16 a 17 môžu byť ubytovaní iba v rodine)
Nástupný termín: každý pondelok
Vyučovanie je od pondelku do piatku.
Ubytovanie je od nedele pred začiatkom kurzu do soboty po skončení kurzu.

Počas celého roka naša škola v Bournemouth škálu aktivít a výletov. Budete mať tak skvelú príležitosť stretnúť sa s novými ľuďmi a navštíviť krásne miesta vo Veľkej Británii. Bright School zamestnáva organizátorov aktivít  a robia všetko preto aby ste si užili skvelý večer a víkendy. Je to tiež skvelý spôsob, ako sa stretnúť so študentmi  a zlepšiť svoju angličtinu mimo vyučovania.

Cestovné poistenie zabezpečujeme v spolupráci s Európskou cestovnou poisťovňou. Toto poistenie môže v prípade záujmu zahŕňať aj poistenie storno poplatku.
Poistenie si môžete zakúpiť priamo na našej stránke: Poistenie.

Radi vám zabezpečíme dopravu (letenky, cestovné lístky) ako aj transfer z letiska do miesta ubytovania a späť.
Letenky si môžete zakúpiť aj sami priamo na našej stránke: Letenky.

Facebook

Twitter

Google Plus