Vďaka pobytu v zahraničí lepšia práca?

Absolventi stredných a vysokých škôl, láka vás práca v medzinárodnej sfére, no pri hľadaní svojho prvého pracovného miesta sa stretávate s požiadavkou na plynulú komunikáciu v jednom, prípadne dvoch cudzích jazykoch?

Príležitosťou, ako si zdokonaliť svoje jazykové schopnosti, sú práve pre vás GoStudy jazykové pobyty v zahraničí, pričom možností na výber máte viacero.

Rozhodnúť sa môžete pre intenzívne denné štúdium cudzieho jazyka v dĺžke jedného semestra alebo akademického roka. Je to naozaj skvelý spôsob, ako si môžete zvýšiť svoje znalosti cudzieho jazyka na najvyššiu úroveň, no pritom vám stačí stráviť len pár mesiacov na jednej z našich medzinárodných jazykových škôl. Na lekciách cudzieho jazyka sa dozviete všetko od základnej slovnej zásoby až po špecializované frázy v konkrétnych oblastiach, ktoré chcete precvičovať. Po vyučovaní budete mať dostatok času, aby ste spoznali cudziu krajinu a jej kultúru, stretli nových priateľov a zúčastňovali sa bohatého spoločenského programu vašej školy.

Ďalšou možnosťou, ako si zdokonaliť svoje jazykové znalosti, je pracovná stáž (Internship Program), zameraná na získanie pracovných skúseností vo firme v zahraničí, v oblasti, ktorú ste študovali na škole, alebo ktorej sa chcete v budúcnosti profesne venovať. Táto forma praxe dáva vynikajúcu šancu získať neoceniteľné skúsenosti v zahraničnej firme a obohatiť si svoje jazykové znalosti už v konkrétnej oblasti, no v neposlednom rade je priestorom, kde možno získať nové kontakty.

Ďalšou veľmi obľúbenou formou sú jazykové kurzy v zahraničí spojené s pracovnou príležitosťou. Naše študijno – pracovné programy ponúkajú vynikajúcu príležitosť ako si zlepšiť znalosti cudzieho jazyka a zároveň pracovať na čiastočný úväzok a získať tak praktické skúsenosti. Typ práce, ktorú môžete získať, sú rôzne pracovné pozície v hoteloch, obchodoch, baroch a reštauráciách. Táto práca je platená a tým vám dáva príležitosť stráviť v zahraničí dlhší čas. USA, Austrália či Kanada sú tie krajiny, ktoré môžete popri práci a štúdiu dokonale spoznať.

Jazykové pobyty s GoStudy sú pre vás ideálnou príležitosťou ako dostať vaše jazykové znalosti na vynikajúcu úroveň a výrazne tým posilniť vaše kariérne vyhliadky, či už v zahraničí ako aj doma.

Facebook

Twitter

Google Plus