Skvelé mesto, úžasná škola, fantastickí spolužiaci…..jednoducho som nadšená. Ideálna kombinácia dovolenky a vzdelávania sa 🙂

pani Hana B.

Antibes sa nachádza v srdci Francúzskej riviéry, len 10 km od Cannes a 25 km od Nice. Má 25 km piesočnatých pláží a 300 slnečných dní do roka. Je situované na pobreží Stredozemného mora a je obľúbenou letnou destináciou francúzskych i zahraničných turistov.  Ponúka širokú škálu aktivít počas dňa aj noci. V Antibes je stará pevnosť, delfinárium, aquapark a ďalšie turisticky zaujímavé objekty. Mesto pôsobí ako malá zmenšenina Nice. Historické centrum s hradbami, ožívajúce hlavne večer, plynule prechádza v moderné mesto. Za zmienku stojí miestny prístav. Je pomerne veľký a kotvia tu prepychové jachty a luxusné súkromné výletné lode. Mesto Antibes taktiež plynule prechádza do časti nazvanej Cap d‘ Antibes. Tento poloostrov sa dá čiastočne obísť autom alebo pešo po chodníku, ktorý vedie pomedzi skaly na pobreží. Tunajšia oáza kľudu sa stala domovom mnohých bohatých ľudí, ktorí si tu za vysoké múry ukryli svoje luxusné sídla. Antibes / Juan-les-Pins je bezpečné a príjemné mesto so 75 000 obyvateľmi, miesto ako určené pre mladých ľudí. Ak hľadáte mesto pokojné a zároveň v bohatými možnosťami zábavy, tak práve Antibes je tá najlepšia voľba. 

 

Škola

Naša škola „Le Château“ je typická provensálska usadlosť obklopený kvitnúcimi záhradami. Nachádza v pokojnom prostredí, len pár minút chôdze od pláže a centra mesta Antibes.

Škola disponuje 13 vnútornými učebňami a 4 vonkajšími učebňami, ďalšími 17 učebňami, ktoré sa využívajú len v lete. Našim študentom je k dispozícii samoobslužná reštaurácia, ktorá je otvorená od pondelka do piatku. Vo voľných chvíľach študenti môžu využívať počítačovú miestnosť a knižnicu, za poplatok 5,- EUR týždenne aj WiFi. 

Viac o škole sa dozviete tu.

Štúdium

 • štandardný kurz v rozsahu 20 a 30 lekcií týždenne
 • kombinácia štandardného kurzu plus 4 individuálne lekcie týždenne
 • individuálne kurzy zamerané podľa požiadaviek
 • kurz pripravujúci na uznávanú skúšku D.E.L.F. v intenzite 20 alebo 30 lekcií týždenne
 • kurz obchodnej francúzštiny v rozsahu 30 lekcií týždenne, len v lete
 • exekutívne kurzy v rozsahu 30 lekcií týždenne  
 • miniskupinové kombinované kurzy so zameraním na konverzáciu v rozsahu 25 lekcií týždenne 

Ubytovanie

Väčšina študentov si vyberá ubytovanie v hosťovskej rodine – je to úplné ponorenie sa do jazyka. Rodiny sú väčšinou situované v centre, zriedka sú ďalej ako 30 minút chôdzou od školy. Izby sú s polpenziou a študent si môže vybrať medzi jednoposteľovou alebo viacposteľovou izbou. Všetky rodiny sú pravidelne monitorované, čím sa zabezpčuje maximálny komfort pre študentov. Môžeme taktiež zabezpečiť ubytovanie v apartmáne, štúdiu alebo hoteli.

Voľný čas

Škola organizuje rôzne spoločné akcie. Študenti majú možnosť navštíviť rôzne múzeá, kino, reštaurácie alebo diskotéky. Aktivity voľného času nie sú zahrnuté v cene. Medzi výlety organizované školou patria napríklad: Cannes, Nice, Monaco, kasíno v Monte Carlo, Saint – Tropez. 

Ceny

Cenník v PDF si stiahnete po kliknutí na obrázok nižšie.

 


 

Letenka

 • Bratislava / Viedeň – Nice – Bratislava / Viedeň. Presná cena závisí od dátumu rezervácie, sú možné samozrejme aj lety z Budapešti a Krakova. Pre zistenie aktuálnej ceny kliknite tu.

Transfer z/na letisko

 • na základe Vašej požiadavky školy zabezpečí transfer z/na letisko v Nice.

Komplexné cestovné poistenie

 • viac info tu.

Nástupný termín

 • ktorýkoľvek pondelok 

Kľúčové fakty

 • celoročná ponuka
 • vek od 17 rokov
 • lekcie sú 45 minútové
 • maximálne 12 študentov v skupine
 • s ubytovaním v špeciálne vybratých rodinách alebo školskej rezidencii

Garancia Orbis Pictus najnižšej ceny

V prípade, že nám predložíte lepšiu cenovú ponuku na túto školu s rovnakými službami (kurz, ubytovanie, transfer) od inej jazykovej agentúry, radi Vám ponúkneme cenu ešte lepšiu.

 

Antibes

[iframe width=“640″ height=“360″ src=“//www.youtube.com/embed/rmsgQKWIN8Q?rel=0″ frameborder=“0″ allowfullscreen]

AmateurTraveler.com

Zanechať odkaz

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Facebook

Twitter

Google Plus